0903 902 470 | +421 (55) 622 03 94marusin@mminvest.skKancelárske a obchodné priestory na prenájom
[rev_slider 1]

Polyfunkčný objekt na ulici Kováčska č.19 v Košiciach

Prezentovaný polyfunkčný objekt predstavuje pôvodnú historickú budovu po kompletnej rekonštrukcii. Je umiestnená v historickej časti mesta na rohu ulíc Pri Miklušovej väznici a Kováčska. S centrom mesta, Hlavnou ulicou, je prepojená Univerzitnou ulicou, ktorá je súčasťou pešej zóny. Výhodná poloha objektu (cca 3 minúty pešo od Hlavnej ulice) umožňuje kontakt s historickým centrom a súčasne zabezpečuje pohodlie a súkromie.

Budova pozostáva zo štyroch podlaží. V prízemí s vysokými klenbovými stropmi (5 – 6m) sa nachádzajú obchodné priestory (je možné ich využiť aj ako kancelárske priestory). Prvé poschodie tvoria kancelárske priestory a na druhom a treťom poschodí sú k dispozícii nadštandardné mezonetové byty s podkrovím.

Objekt je napojený na všetky inžinierske siete a sú v ňom inštalované telefónne a TV rozvody s možnosťou napojenia na internet. Jednotlivé prenajímané časti budovy sú chránené bezpečnostným systémom a podľa želania zákazníka je možné prepojenie na pult polície, alebo signalizačné zariadenie.

S výnimkou obchodných priestorov bude vstup do objektu z Kováčskej ulice, zabezpečený systémom čipových kariet respektíve prostredníctvom domofónu.
Objekt disponuje vlastnými parkovacími miestami vo vnútornom dvore. Okrem toho je možné parkovať na verejnom parkovisku pozdĺž Kováčskej ulice (možnosť rezervácie vyhradených parkovacích miest).

Investor:

MM Invest, Kováčska 19, 040 01 Košice

Vizualizácia budovy

Poloha budovy